0 0,00 PLN

Nie masz produktów w koszyku.

 

Rodzaje miodu

Oferujemy bardzo szeroki i różnorodny wybór miodów. Znajdują się tu rozliczne rodzaje miodu, w tym te na ogół trudnodostępne na rynku polskim. Przede wszystkim jednak oferta zawiera te najbardziej znane i popularne wśród krajowych konsumentów gatunki miodowego przysmaku.  Dowiedz się więcej

Siatka  Lista 

Produkty 1 do 30 z 95

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
na stronę

Siatka  Lista 

Produkty 1 do 30 z 95

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
na stronę

Popularne rodzaje miodu

W sposób naturalny najbardziej bogata jest oferta miodów tradycyjnych. Są one reprezentowane przez mnóstwo lokalnych odmian a także rozmaitych wariantów firmowych i cenowych. Jako przykład niech posłużą tu następujące miody: lipowy, spadziowy oraz wielokwiatowy. W wielu odmianach i wariantach można również nabyć w naszym sklepie miód rzepakowy. Ten typ miodu polecany jest zwłaszcza dla osób prowadzących aktywny tryb życia – w tym sportowców bądź po prostu osób amatorsko uprawiających jakąś dyscyplinę sportu. Dziś, kiedy aktywność sportowo-ruchowa wśród Polaków gwałtownie rośnie ten miód wydaje się być znakomitą propozycją i pójściem „z duchem czasu”. Warto wspomnieć także o takich smakach jak: miód akacjowy, gryczany, mniszkowy, nawłociowy i wrzosowy. Te popularne w branży miodowej produkty również odnajdą Państwo w ofercie naszego sklepu. Co ciekawe, bardzo szeroka jest również oferta miodu manuka. To co prawda rzadki rodzaj miodu (pochodzący – dosłownie - z Antypodów), ale w naszym sklepie występuje w wielu gramaturach. Wynika to z tego, iż jest on przysłowiową wisienką na torcie w repertuarze produktów naszego sklepu.      

 

Unikalne smaki

Wśród rodzajów miodów są też i takie, które są stosunkowo rzadko spotykane na polskim rynku, a ich dostępność nie jest tak oczywista i powszechna, jak tych najpopularniejszych miodowych gatunków. W grupie tej wymienić można chociażby: miód kasztanowy, rozmarynowy i eukaliptusowy. Wszystkie te rodzaje miodów znajdują swój rodowód w słonecznej Hiszpanii.       Wyjątkowym okazem w pejzażu ofertowym naszego sklepu jest także australijski miód z kwiatów drzewa Red Gum. Ten rzadki rodzaj miodu – za sprawą swoich interesujących walorów smakowych - z pewnością przypadnie do gustu dzieciom. Polskie korzenie ma z kolei inny, równie rzadki, miodowy okaz – miód bławatkowy. Wart polecenia jest również inny ojczysty rodzaj miodu z gatunku tych rzadszych – klonowy. Wyjątkowy – pod względem smaku – jest z kolei miód malinowy. To doprawdy znakomity przysmak, w dodatku wytworzony przez pszczoły z kwiatów rodzimych polskich malin. Osobną kategorię stanowią miodowe mieszanki – to te rodzaje, które powstały poprzez połączenie dwóch osobnych gatunków miodów. Z tej grupy w naszej ofercie znaleźć można: miód gryczano-lipowy, a także rzepakowy z gryczanym.  

 

Zakres cenowy różnych rodzajów miodu

Przedział cenowy dostępnych w naszym sklepie rodzajów miodu jest bardzo zróżnicowany i wynika przede wszystkim z dostępności konkretnego gatunku miodu. Warto bowiem zaznaczyć, iż niektóre – zwłaszcza te z rzadsza dostępne – rodzaje miodów są dość wymagające cenowo, co jednak znajduje swoje uzasadnienie w ich właściwościach leczniczych oraz unikalnych cechach smakowych.  Wybór miodów w naszym sklepie jest więc – zarówno pod względem cenowym jak i gatunkowym - niezwykle szeroki i z pewnością nawet najbardziej wymagający konsumenci znajdą tu coś dla siebie. Co jednak ważne, czasem warto spróbować i zaryzykować kupując jakiś nieznany rodzaj miodu. Można wtedy przeżyć przyjemną niespodziankę i odkryć zupełnie nowe doznania smakowe, które zaskoczą nasze zmysły. 

Rodzaje Miodu
Minimal Price: PLN9.99
5.0 / 50 Review(s)

Produkty powiązane