0 0,00 PLN

Nie masz produktów w koszyku.

 

Dyfuzor z jonizatorem + wkłady propolisowe BIO

Dyfuzor z jonizatorem + wkłady propolisowe BIO

Dostępność: Na półce

Dostawa: Od 4,99 PLN
Informacje o dostawach:
Płatność kiosk ruchu paczkomaty kurier kurier
on-line 4,99 pln 8,99 pln 13,99 pln 13,99 pln
przy odbiorze - 11,99 pln 16,99 pln 16,99 pln
Darmowa dostawa od zamówień o wartości 199 zł.
525,00 PLN

Zestaw prezentowy to idealna propozycja dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie w naturalny sposób.


W skład zestawu wchodzą:


Dyfuzor propolisowy z jonizatorem


Wkłady propolisowe


Na życzenie klienta całość możemy zapakować w papier ozdobny. Drewniany dyfuzor w kolorze naturalnym charakteryzuje się oryginalnym i ciekawym kształtem. Idealny dla osób, które poza praktycznym zastosowaniem dyfuzora chciałyby, aby stanowił on również element wystroju wnętrza. Naturalna drewniana obudowa oraz 3 różne wersje kolorystyczne sprawiają, że dyfuzor doskonale prezentuje się w każdym otoczeniu. Dyfuzor jest urządzeniem, które rozprasza lotną frakcję propolisu uwalniając w ten sposób korzystne dla zdrowia substancje. Według badań przeprowadzonych przez producenta stosowanie dyfuzorów propolisowych wpływa na spadek stężenia zanieczyszczeń powietrza w obrębie strefy działania dyfuzora.

Opis produktu

  Szczegóły

  Dyfuzor jest urządzeniem, które rozprasza lotną frakcję propolisu. Proces ten polega na wstępnym podgrzaniu kapsułek (wkładów) propolisowych osiągając w ten sposób syntezę frakcji wosku. W końcowej fazie dyfuzor poprzez odpowiednią regulację temperatury uwalnia lotną frakcję.

  Jako wkłady stosowane są kapsułki zawierające wyłącznie najwyższej jakości propolis pochodzący z Włoch. Dzięki wysokim progom jakościowym kapsułki propolisowe znajdujące się w naszej ofercie zapewniają niezwykle wysoką wydajność. Przy średnim użytkowaniu dyfuzora na poziomie 2 godzin dziennie jedna kapsułka wkładu propolisowego uwalnia frakcję do dwóch miesięcy (do 122 godzin).

  Jak podaje producent, analizy próbek powietrza przeprowadzane w czasie sesji z uruchomionym dyfuzorem dowodzą, że system czasowego ogrzewania propolisu gwarantuje uwolnienie korzystnych dla zdrowia właściwości propolisu. Dane pozyskane w czasie sesji zostały porównane z bankiem danych Medline – najważniejszą biometryczną bazą danych na świecie. Potwierdzoną takie terapeutyczne właściwości sesji propolisowych jak działanie:

  - antybiotyczne

  - przeciwzapalne

  - przeciwgrzybiczne

  - przeciwutleniające

  - przeciwwirusowe

  - znieczulające

  - antyseptyczne

  - immunostymulujące

   

  Skuteczność dyfuzorów propolisowych została ponadto udowodniona przez dwa badania przeprowadzone w Turynie i Mediolanie. Pierwsze badanie przeprowadzone w lokalnej służbie zdrowia w Turynie wykazało obniżenie ilości drobnoustrojów w powietrzu o 71,8%. Drugie badanie zostało przeprowadzone w przedszkolu w Mediolanie. Podczas stosowania dyfuzora z propolisem nastąpił spadek liczby dzieci nieobecnych z powodu choroby. Inne wyniki analiz przeprowadzonych przez laboratorium C.C.I.A.A. w Turynie dotyczących stężenia zanieczyszczeń w powietrzu wykazały istotne obniżenie wartości policyklicznych węglowodorów aromatycznych i redukcję benzenu. Te zanieczyszczające substancje są zazwyczaj znajdywane w rejonach miejskich i uznawane są za rakotwórcze

Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Gramatura (kg) 1.0000
  Kraj pochodzenia Włochy
  Producent Marka
  Dystrybutor N/D
  Cena 525,00 PLN
Opinie
  1. Piękny prezent Recenzje wg Maaria
   Cena
   Jakość

   Piękny, mądry, naturalny prezent, dbajmy o siebie!


  Napisz własną recenzję

  Właśnie oceniasz: Dyfuzor z jonizatorem + wkłady propolisowe BIO

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Jakość
  Cena
CMS tab