0 0,00 PLN

Nie masz produktów w koszyku.

 

Dyfuzor z jonizatorem + wkłady propolisowe BIO

Dyfuzor z jonizatorem + wkłady propolisowe BIO

Dostępność: Na półce

Dostawa: Od 4,99 PLN
Informacje o dostawach:
Płatność kiosk ruchu paczkomaty kurier kurier
on-line 4,99 pln 8,99 pln 13,99 pln 13,99 pln
przy odbiorze - 11,99 pln 16,99 pln 16,99 pln
Darmowa dostawa od zamówień o wartości 199 zł.
525,00 PLN

Zestaw prezentowy to idealna propozycja dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie w naturalny sposób.


W skład zestawu wchodzą:


Dyfuzor propolisowy z jonizatorem


Wkłady propolisowe


Na życzenie klienta całość możemy zapakować w papier ozdobny. Drewniany dyfuzor w kolorze naturalnym charakteryzuje się oryginalnym i ciekawym kształtem. Idealny dla osób, które poza praktycznym zastosowaniem dyfuzora chciałyby, aby stanowił on również element wystroju wnętrza. Naturalna drewniana obudowa oraz 3 różne wersje kolorystyczne sprawiają, że dyfuzor doskonale prezentuje się w każdym otoczeniu. Dyfuzor jest urządzeniem, które rozprasza lotną frakcję propolisu uwalniając w ten sposób korzystne dla zdrowia substancje. Według badań przeprowadzonych przez producenta stosowanie dyfuzorów propolisowych wpływa na spadek stężenia zanieczyszczeń powietrza w obrębie strefy działania dyfuzora.

Opis produktu

  Szczegóły

  Dyfuzor jest urządzeniem, które rozprasza lotną frakcję propolisu. Proces ten polega na wstępnym podgrzaniu kapsułek (wkładów) propolisowych osiągając w ten sposób syntezę frakcji wosku. W końcowej fazie dyfuzor poprzez odpowiednią regulację temperatury uwalnia lotną frakcję.

  Jako wkłady stosowane są kapsułki zawierające wyłącznie najwyższej jakości propolis pochodzący z Włoch. Dzięki wysokim progom jakościowym kapsułki propolisowe znajdujące się w naszej ofercie zapewniają niezwykle wysoką wydajność. Przy średnim użytkowaniu dyfuzora na poziomie 2 godzin dziennie jedna kapsułka wkładu propolisowego uwalnia frakcję do dwóch miesięcy (do 122 godzin).

  Jak podaje producent, analizy próbek powietrza przeprowadzane w czasie sesji z uruchomionym dyfuzorem dowodzą, że system czasowego ogrzewania propolisu gwarantuje uwolnienie korzystnych dla zdrowia właściwości propolisu. Dane pozyskane w czasie sesji zostały porównane z bankiem danych Medline – najważniejszą biometryczną bazą danych na świecie. Potwierdzoną takie terapeutyczne właściwości sesji propolisowych jak działanie:

  - antybiotyczne

  - przeciwzapalne

  - przeciwgrzybiczne

  - przeciwutleniające

  - przeciwwirusowe

  - znieczulające

  - antyseptyczne

  - immunostymulujące

   

  Skuteczność dyfuzorów propolisowych została ponadto udowodniona przez dwa badania przeprowadzone w Turynie i Mediolanie. Pierwsze badanie przeprowadzone w lokalnej służbie zdrowia w Turynie wykazało obniżenie ilości drobnoustrojów w powietrzu o 71,8%. Drugie badanie zostało przeprowadzone w przedszkolu w Mediolanie. Podczas stosowania dyfuzora z propolisem nastąpił spadek liczby dzieci nieobecnych z powodu choroby. Inne wyniki analiz przeprowadzonych przez laboratorium C.C.I.A.A. w Turynie dotyczących stężenia zanieczyszczeń w powietrzu wykazały istotne obniżenie wartości policyklicznych węglowodorów aromatycznych i redukcję benzenu. Te zanieczyszczające substancje są zazwyczaj znajdywane w rejonach miejskich i uznawane są za rakotwórcze

Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Gramatura (kg) 1.0000
  Kraj pochodzenia Włochy
  Marka Marka
  Rodzaj miodu Nie
  Cena 525,00 PLN
Opinie
  1. Piękny prezent Recenzje wg Maaria
   Cena
   Jakość

   Piękny, mądry, naturalny prezent, dbajmy o siebie!


  Napisz własną recenzję

  Właśnie oceniasz: Dyfuzor z jonizatorem + wkłady propolisowe BIO

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Jakość
  Cena
CMS tab