0 0,00 PLN

Nie masz produktów w koszyku.

 

Miód Hurt, Oferta Hurtowa Miodu

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane hurtowym zakupem miodów. Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku produktów pszczelich. O miodzie wiemy wszystko dzięki czemu nasze wyroby cieszą się dużym powodzeniem w kraju i na świecie (Niemcy, Włochy, Francja, Anglia, Irlandia itd.). Jako pierwsza firma w Polsce zostaliśmy członkami FEEDM (Europejska Organizacja ds. Miodu). Ponadto zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem BIO na takie produkty jak miód, wosk i pyłek pszczeli. Dowiedz się więcej

3 produkt(ów)

na stronę

3 produkt(ów)

na stronę

Najniższa cena: 139.00 PLN
Średnia ocena: 5.0 gwiazdek w 6 recenzjach

Oferta hurtowa miodów polskich i zagranicznych

Decydując się na miód hurtowo, należy koniecznie zainwestować w produkty z zaufanego źródła. Hurtownia miodu prowadzona przez naszą firmę od wielu lat cieszy się świetną opinią wielu klientów, również tych, którzy mieszkają i prowadzą sprzedaż miodu za granicą. Oferta hurtowa miodu jest niezwykle bogata i uwzględnia potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Nasi pracownicy są znakomicie przeszkoleni i dysponują rozległą wiedzą na temat różnych gatunków miodu i innych produktów pszczelich. Ponadto możemy poszczycić się tym, że jako pierwsza firma w naszym kraju zostaliśmy członkiem Europejskiej Organizacji ds. Miodu. Oferta hurtowa miodu jest szczególnie godna uwagi dlatego, że otrzymaliśmy certyfikat BIO na miód, pyłek kwiatowy oraz wosk pszczeli.

Przez wszystkie lata działalności rozwijaliśmy możliwości produkcyjne oraz dostępny asortyment. Co więcej nawiązaliśmy współpracę z ponad 200 pasiekami zlokalizowanymi w różnych zakątkach Polski oraz świata. Dzięki temu w naszej hurtowej ofercie dostępne są miody takie jak: akacjowy, bławatkowy, gryczany, malinowy, mniszkowy, nawłociowy, rzepakowy, spadziowy (liściasty oraz iglasty), tymiankowy, wielokwiatowy. Ponadto wieloletnia współpraca międzynarodowa zaowocowała licznymi partnerami z różnych części świata co przełożyło sie szeroką ofertę miodów zagranicznych m.in. miód Manuka (Nowo Zelandzki), miód opuncjowy (Włoski), miód cytrynowy (Włoski), miód z regionu Pirenei (Hiszpański), miód rozmarynowy (Hiszpański), miód pomarańczowy (Hiszpański), miód meksykański, miód lawendowy (Hiszpański), miód eukaliptusowy (Hiszpański), miód z Bretanii (Francuski), miód z nizin słowiańskich (Chorwacji).

Oferta hurtowa miodu

Hurtownia miodu z najtańszymi cenami w Polsce!

Od początku działalności najważniejszy dla nas jest człowiek. Zarówno w postaci klienta, jak i pracownika. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na rozwiązania maksymalizujące satysfakcje naszego kontrahenta. To właśnie dzięki zadowolonym - powracającym i polecającym klientom zbudowaliśmy potencjał naszej firmy. Natomiast nasi pracownicy, szkoleni w Technikum Pszczelarskim w Pszczelej Woli, stanowią o naszej sile. Dzięki ich zaangażowaniu oraz miodowej pasji chętnie pomogą i doradzą w zakresie dopasowania produktów do Państwa potrzeb.

Klienci kupujący u nas miód hurtowo, szybko doceniają znakomite warunki współpracy, pozwalając tym samym, abyśmy poszerzali swoją ofertę. Miód hurt w atrakcyjnych cenach to oferta, z której stale korzysta mnóstwo zarówno małych jak i większych przedsiębiorstw.

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod nr tel. (42) 689-97-14 lub emailem na adres: kontakt@sloikmiodu.pl.

 

Miód Hurt - Współpraca w zasięgu ręki!