0 0,00 PLN

Nie masz produktów w koszyku.

 

Miód Hurt, Oferta Hurtowa Miodu

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy zainteresowane hurtowym zakupem miodów. Jesteśmy firmą z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku produktów pszczelich. O miodzie wiemy wszystko dzięki czemu nasze wyroby cieszą się dużym powodzeniem w kraju i na świecie (Niemcy, Włochy, Francja, Anglia, Irlandia itd.). Jako pierwsza firma w Polsce zostaliśmy członkami FEEDM (Europejska Organizacja ds. Miodu). Ponadto zostaliśmy wyróżnieni certyfikatem BIO na takie produkty jak miód, wosk i pyłek pszczeli. Dowiedz się więcej

Oferta hurtowa miodów polskich i zagranicznych

Przez wszystkie lata działalności rozwijaliśmy możliwości produkcyjne oraz dostępny asortyment. Co więcej nawiązaliśmy współpracę z ponad 200 pasiekami zlokalizowanymi w różnych zakątkach Polski oraz świata. Dzięki temu w naszej hurtowej ofercie dostępne są miody takie jak: akacjowy, bławatkowy, gryczany, malinowy, mniszkowy, nawłociowy, rzepakowy, spadziowy (liściasty oraz iglasty), tymiankowy, wielokwiatowy. Ponadto wieloletnia współpraca międzynarodowa zaowocowała licznymi partnerami z różnych części świata co przełożyło sie szeroką ofertę miodów zagranicznych m.in. miód Manuka (Nowo Zelandzki), miód opuncjowy (Włoski), miód cytrynowy (Włoski), miód z regionu Pirenei (Hiszpański), miód rozmarynowy (Hiszpański), miód pomarańczowy (Hiszpański), miód meksykański, miód lawendowy (Hiszpański), miód eukaliptusowy (Hiszpański), miód z Bretanii (Francuski), miód z nizin słowiańskich (Chorwacji).

Oferta hurtowa miodu

Miód hurtowo w najtańszych cenach na rynku!

Od początku działalności najważniejszy dla nas jest człowiek. Zarówno w postaci klienta, jak i pracownika. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na rozwiązania maksymalizujące satysfakcje naszego kontrahenta. To właśnie dzięki zadowolonym - powracającym i polecającym klientom zbudowaliśmy potencjał naszej firmy. Natomiast nasi pracownicy, szkoleni w Technikum Pszczelarskim w Pszczelej Woli, stanowią o naszej sile. Dzięki ich zaangażowaniu oraz miodowej pasji chętnie pomogą i doradzą w zakresie dopasowania produktów do Państwa potrzeb. Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu bezpośredniego pod nr tel. (42) 689-97-14 lub emailem na adres: kontakt{małpa]sloikmiodu.pl.

 

Miód Hurt - Współpraca w zasięgu ręki!

Hurt
Minimal Price: PLN139.00
5.0 / 5 Review(s)