0 0,00 PLN

Nie masz produktów w koszyku.

 

Dyfuzory zapachowe

Wszystkie dyfuzory zapachowe oferowane w naszym sklepie mają za zadanie poprawiać jakość powietrza i aromatyzować pomieszczenie. Dzięki ich regularnemu stosowaniu, można szybko zaobserwować pozytywne efekty zdrowotne. Dowiedz się więcej

14 produkt(ów)

na stronę

14 produkt(ów)

na stronę

Dyfuzory zapachowe - dlaczego warto je stosować?

Dyfuzory zapachowe każdego rodzaju mają za zadanie poprawić jakość powietrza w mieszkaniu. Wiele osób uważa, że najskuteczniej działają dyfuzory ultradźwiękowe, rozprzestrzeniające aromatyczny zapach olejków eterycznych przy pomocy drgań o wysokiej częstotliwości. Sprawiają, że w pomieszczeniu czuć przyjemny zapach, a szkodliwe substancje, których nie brakuje w miejskim powietrzu, zostają zneutralizowane. Olejki eteryczne, wypełniające dyfuzory, jonizują powietrze, zmniejszając ilość kurzu w powietrzu, pomagają też pozbyć się bakterii, grzybów i wirusów. Dzieje się tak, ponieważ uwalniane przez nie jony ujemne przyczepiają się do jonów dodatnich, powodując opadanie szkodliwych substancji, a tym samym usunięcie ich z powietrza, które będzie wdychane przez domowników.

Propolisowe dyfuzory zapachowe

Dyfuzor propolisowy to niewielkie urządzenie, które rozprasza lotną frakcję propolisu, w wyniku czego do powietrza zostają uwalniane korzystne dla zdrowia substancje. Za sprawą tego właśnie produktu powietrze zostaje również oczyszczone z różnego typu zanieczyszczeń, także tych rakotwórczych. Takie dyfuzory działają bardzo wydajnie - jedna kapsułka propolisowa może wystarczyć na kilka tygodni, jeśli urządzenie będzie uruchamiane na około 2 godzinny dziennie. Dyfuzory zapachowe, w których umieszcza się wkłady propolisowe, sprzyjają też poprawie samopoczucia i odporności osób korzystających z jego działania. 

Praktyczne i stylowe dyfuzory ultradźwiękowe

Są idealnym materiałem na prezent dla osób dbających o swoje zdrowie i dobry nastrój. Mogą być też interesującą ozdobą wnętrza, czego dowodem są na przykład dyfuzory drewniane albo dyfuzory ultradźwiękowe o nieco futurystycznym wyglądzie. Nie ulega wątpliwości, że zrobią wrażenie na miłośniku nowoczesnych gadżetów, które posiadają dodatkowe funkcje. Warto zwrócić też uwagę na te z obudową o nietypowym kształcie i kolorze, ponieważ dodadzą charakteru niemal każdemu wnętrzu.

Niektórzy mogą zastanawiać się nad tym, że dyfuzory ultradźwiękowenie są zbyt skomplikowanym urządzeniem. Wbrew pozorom, są łatwe w obsłudze. Ich działanie jest oparte na technologii zimnej dyfuzji, dzięki czemu za ich sprawą można aromatyzować nawet duże pomieszczenia. Pozwalają ponadto wykorzystać w 100% zbawienne właściwości olejków eterycznych, ponieważ technologia zimnej dyfuzji nie jest związana z ingerowaniem w strukturę wonnej substancji. Rozdrabniają jednak olejek na cząsteczki o wielkości poniżej 1 mikrona, charakteryzując się tym, że niezwykle łatwo łączą się z cząsteczkami powietrza.