0 0,00 PLN

Nie masz produktów w koszyku.

 

Mleczko pszczele świeże mrożone 25g

Mleczko pszczele świeże mrożone 25g

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt

Dostępność: Na półce

Dostawa: Od 4,99 PLN
Informacje o dostawach. Wysyłka tylko na terenie Polski:
Płatność kiosk ruchu paczkomaty kurier kurier
on-line 4,99 pln 8,99 pln 13,99 pln 13,99 pln
przy odbiorze - 11,99 pln 16,99 pln 16,99 pln
Darmowa dostawa od zamówień o wartości 199 zł.
49,00 PLN
Mleczko pszczele jest substancją o zmiennej konsystencji i barwie. Odznacza się cierpkim, kwaskowatym smakiem i swoistym ostrym zapachem.
Oferowane mleczko pszczele jest produktem zamrożonym, na czas wysyłki zapakowane w styropianowe pudełeczko. Do opakowania dołączona jest łyżeczka.
Opis produktu

  Szczegóły

  „Mleczko pszczele jest bogatym produktem witaminowym. W dużych ilościach występuje kwas pantotenowy, kwas nikotynowy, witamina PP, inozytol. W mniejszych ilościach obecne są witaminy B1, B2, B6, C, biotyna, kwas foliowy i witamina B12. (..) W produkcie tym wykryto dotychczas 22 biopierwiastki. Wśród makroelementów dominują fosfor, potas i siarka. Z mikroelementów warto wymienić cynk, żelazo, miedź i managan. (..) Mleczko pszczele może być przechowywane bez utraty swoich właściwości fizykochemicznych i biologicznych w temp. 2-4⁰ C do jednego roku. Jeszcze dłużej może być ono przechowywane w stanie zamrożenia. (..) Jedną z najważniejszych właściwości biologicznych mleczka pszczelego jest wzmaganie procesów przemiany materii i odnowy tkanek.(..) mleczko pszczele jest produktem o wysokiej wartości odżywczej i dobrej przyswajalności przez organizm.. Walory te zawdzięcza obecności takich związków jak aminokwasy, cukry, witaminy, biopierwiastki oraz enzymy i wolne kwasy tłuszczowe.(..) Mleczko pszczele wykazuje wyraźne właściwości przeciwbakteryjne (..)” ⁱ „Leki z Pasieki” mgr Elżbieta Hołderna-Kędzia, prof. Dr hab. Bogdan Kędzia.
Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Gramatura (kg) 0.0250
  Kraj pochodzenia Francja
  Producent LA RUCHE ROANNAISE – BESACIER S.A ,42300 ROANNE, 6 et 8 rue Jean Mermoz,
  Dystrybutor n/d
  Cena 49,00 PLN
Opinie

  Napisz własną recenzję

  Właśnie oceniasz: Mleczko pszczele świeże mrożone 25g

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Jakość
  Cena
CMS tab