0 0,00 PLN

Nie masz produktów w koszyku.

 

Dyfuzor propolina drewniana

Dyfuzor propolina drewniana

Dostępność: Brak

Dostawa: Od 4,99 PLN
Informacje o dostawach:
Płatność kiosk ruchu paczkomaty kurier kurier
on-line 4,99 pln 8,99 pln 13,99 pln 13,99 pln
przy odbiorze - 11,99 pln 16,99 pln 16,99 pln
Darmowa dostawa od zamówień o wartości 199 zł.
340,00 PLN
Dyfuzor w kształcie pszczółki. Przyjazny wygląd sprawi, że stanie się on ozdobą każdego pokoju dziecięcego. Projekt wykonany z włoskiego drewna, pomalowany farbą na bazie wody tak aby spełnić wymagania konsumentów pro-ekologicznych. Dyfuzor chroni najmłodszych rozpylając w powietrzu cenne substancje zawarte w propolisie. Proces rozpylenia propolisu powoduje, iż substancje korzystne dla jego funkcjonowania organizm pobierać może nie w sposób jednorazowy lecz wielokrotnie podczas każdego oddechu.

Dyfuzor jest urządzeniem, które rozprasza lotną frakcję propolisu. Proces ten polega na wstępnym podgrzaniu kapsułek (wkładów) propolisowych osiągając w ten sposób syntezę frakcji wosku. W końcowej fazie dyfuzor poprzez odpowiednią regulację temperatury uwalnia lotną frakcję.
Opis produktu

  Szczegóły

  Dyfuzor w kształcie pszczółki. Przyjazny wygląd sprawi, że stanie się on ozdobą każdego pokoju dziecięcego. Projekt wykonany z włoskiego drewna, pomalowany farbą na bazie wody tak aby spełnić wymagania konsumentów pro-ekologicznych. Dyfuzor chroni najmłodszych rozpylając w powietrzu cenne substancje zawarte w propolisie. Proces rozpylenia propolisu powoduje, iż substancje korzystne dla jego funkcjonowania organizm pobierać może nie w sposób jednorazowy lecz wielokrotnie podczas każdego oddechu. Dyfuzor jest urządzeniem, które rozprasza lotną frakcję propolisu. Proces ten polega na wstępnym podgrzaniu kapsułek (wkładów) propolisowych osiągając w ten sposób syntezę frakcji wosku. W końcowej fazie dyfuzor poprzez odpowiednią regulację temperatury uwalnia lotną frakcję. Jako wkłady stosowane są kapsułki zawierające wyłącznie najwyższej jakości propolis pochodzący z Włoch. Dzięki wysokim progom jakościowym kapsułki propolisowe znajdujące się w naszej ofercie zapewniają niezwykle wysoką wydajność. Przy średnim użytkowaniu dyfuzora na poziomie 2 godzin dziennie jedna kapsułka wkładu propolisowego uwalnia frakcję do dwóch miesięcy (do 122 godzin). Jak podaje producent, analizy próbek powietrza przeprowadzane w czasie sesji z uruchomionym dyfuzorem dowodzą, że system czasowego ogrzewania propolisu gwarantuje uwolnienie korzystnych dla zdrowia właściwości propolisu. Dane pozyskane w czasie sesji zostały porównane z bankiem danych Medline – najważniejszą biometryczną bazą danych na świecie. Potwierdzoną takie terapeutyczne właściwości sesji propolisowych jak działanie: - antybiotyczne - przeciwzapalne - przeciwgrzybiczne - przeciwutleniające - przeciwwirusowe - znieczulające - antyseptyczne - immunostymulujące Skuteczność dyfuzorów propolisowych została ponadto udowodniona przez dwa badania przeprowadzone w Turynie i Mediolanie. Pierwsze badanie przeprowadzone w lokalnej służbie zdrowia w Turynie wykazało obniżenie ilości drobnoustrojów w powietrzu o 71,8%. Drugie badanie zostało przeprowadzone w przedszkolu w Mediolanie. Podczas stosowania dyfuzora z propolisem nastąpił spadek liczby dzieci nieobecnych z powodu choroby. Inne wyniki analiz przeprowadzonych przez laboratorium C.C.I.A.A. w Turynie dotyczących stężenia zanieczyszczeń w powietrzu wykazały istotne obniżenie wartości policyklicznych węglowodorów aromatycznych i redukcję benzenu. Te zanieczyszczające substancje są zazwyczaj znajdywane w rejonach miejskich i uznawane są za rakotwórcze.
Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Gramatura (kg) 1.0000
  Kraj pochodzenia Polska
  Marka Nie
  Rodzaj miodu Nie
  Cena 340,00 PLN
Opinie
  1. Dla dziecka idealny! Recenzje wg Izabela
   Jakość
   Cena

   Kupiłam swojemu synkowi do pokoju, nie dość, że jest zachwycony pszczółką to jeszcze ma piękne powietrze w pokoiku, polecam wszystkim mamom!


  Napisz własną recenzję

  Właśnie oceniasz: Dyfuzor propolina drewniana

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Jakość
  Cena
CMS tab