0 0,00 PLN

Nie masz produktów w koszyku.

 

Dyfuzor klasyczny z jonizatorem i wentylatorem

Dyfuzor klasyczny z jonizatorem i wentylatorem

Bądź pierwszą osobą, która oceni ten produkt

Dostępność: Na półce

Dostawa: Od 4,99 PLN
Informacje o dostawach. Wysyłka tylko na terenie Polski:
Płatność kiosk ruchu kurier kurier
on-line 4,99 pln 13,99 pln 13,99 pln
przy odbiorze - 16,99 pln 16,99 pln
Darmowa dostawa od zamówień o wartości 199 zł.
599,00 PLN
Klasyczny model dyfuzora wyposażony dodatkowo w jonizator i wentylator. Poprzez jonizację cząsteczki propolisu dostające się do powietrza podlegają negatywnemu ładunkowi elektrycznemu, co w efekcie powoduje przyciąganie dodatnio naładowanych lotnych cząsteczek takich jak: bakterie, zarodniki, pleśń, wirusy i grzyby, które są neutralizowane poprzez antyseptyczne i antybiotyczne właściwości propolisu. Ujemnie naładowane cząsteczki propolisu mogą przyciągać również inne zawieszone w powietrzu cząsteczki takie jak dym i pył, które po przechwyceniu opadają na ziemię. W ten sposób biologiczne i chemiczne zanieczyszczenia oraz toksyczne odczynniki są usuwane z powietrza.

Nasz układ oddechowy może w pełni korzystać z czystego powietrza, które zapewnia nam dyfuzor i rozpylany dzięki niemu propolis.
Opis produktu

  Szczegóły

  Klasyczny model dyfuzora wyposażony dodatkowo w jonizator oraz wentylator. Poprzez jonizację cząsteczki propolisu dostające się do powietrza podlegają negatywnemu ładunkowi elektrycznemu, co w efekcie powoduje przyciąganie dodatnio naładowanych lotnych cząsteczek takich jak: bakterie, zarodniki, pleśń, wirusy i grzyby, które są neutralizowane poprzez antyseptyczne i antybiotyczne właściwości propolisu. Ujemnie naładowane cząsteczki propolisu mogą przyciągać również inne zawieszone w powietrzu cząsteczki takie jak dym i pył, które po przechwyceniu opadają na ziemię. W ten sposób biologiczne i chemiczne zanieczyszczenia oraz toksyczne odczynniki są usuwane z powietrza. Nasz układ oddechowy może w pełni korzystać z czystego powietrza, które zapewnia nam dyfuzor i rozpylany dzięki niemu propolis. Dyfuzor jest urządzeniem, które rozprasza lotną frakcję propolisu. Proces ten polega na wstępnym podgrzaniu kapsułek (wkładów) propolisowych osiągając w ten sposób syntezę frakcji wosku. W końcowej fazie dyfuzor poprzez odpowiednią regulację temperatury uwalnia lotną frakcję. Jako wkłady stosowane są kapsułki zawierające wyłącznie najwyższej jakości propolis pochodzący z Włoch. Dzięki wysokim progom jakościowym kapsułki propolisowe znajdujące się w naszej ofercie zapewniają niezwykle wysoką wydajność. Przy średnim użytkowaniu dyfuzora na poziomie 2 godzin dziennie jedna kapsułka wkładu propolisowego uwalnia frakcję do dwóch miesięcy (do 122 godzin). Jak podaje producent, analizy próbek powietrza przeprowadzane w czasie sesji z uruchomionym dyfuzorem dowodzą, że system czasowego ogrzewania propolisu gwarantuje uwolnienie korzystnych dla zdrowia właściwości propolisu. Dane pozyskane w czasie sesji zostały porównane z bankiem danych Medline – najważniejszą biometryczną bazą danych na świecie. Potwierdzoną takie terapeutyczne właściwości sesji propolisowych jak działanie: - antybiotyczne - przeciwzapalne - przeciwgrzybiczne - przeciwutleniające - przeciwwirusowe - znieczulające - antyseptyczne - immunostymulujące Skuteczność dyfuzorów propolisowych została ponadto udowodniona przez dwa badania przeprowadzone w Turynie i Mediolanie. Pierwsze badanie przeprowadzone w lokalnej służbie zdrowia w Turynie wykazało obniżenie ilości drobnoustrojów w powietrzu o 71,8%. Drugie badanie zostało przeprowadzone w przedszkolu w Mediolanie. Podczas stosowania dyfuzora z propolisem nastąpił spadek liczby dzieci nieobecnych z powodu choroby. Inne wyniki analiz przeprowadzonych przez laboratorium C.C.I.A.A. w Turynie dotyczących stężenia zanieczyszczeń w powietrzu wykazały istotne obniżenie wartości policyklicznych węglowodorów aromatycznych i redukcję benzenu. Te zanieczyszczające substancje są zazwyczaj znajdywane w rejonach miejskich i uznawane są za rakotwórcze.
Informacje dodatkowe

  Informacje dodatkowe

  Gramatura (kg) 1.0000
  Kraj pochodzenia Polska
  Producent Dyfuzor
  Dystrybutor Nie
  Cena 599,00 PLN
Opinie

  Napisz własną recenzję

  Właśnie oceniasz: Dyfuzor klasyczny z jonizatorem i wentylatorem

  Jak oceniasz ten produkt? *

    1 gwiazdka 2 gwiazdki 3 gwiazdki 4 gwiazdki 5 gwiazdek
  Jakość
  Cena
CMS tab